Paintball

Miks mitte korraldada lõõgastav sünnipäev või firmapidu paintballi mängides ning pärast muljeid jagada mõnusas saunas. Too oma kolleegid igapäevasest töörutiinist värviliste lahingute keskele, tähista oma sünnipäeva seiklusliku paintballiga, vii veel vallaline poissmees parimate sõpradega metsa jahile või naudi lihtsalt lõbusat ja sportlikku päeva metsas oma klassikaaslaste või heade sõpradega! Soovi korral organiseerime toitlustuse paintballi väljakule ja soovi korral aitame transpordiga.

Paintball (inglise keeles paintball – pall värviga) – on väga aktiivne, dünaamiline ja kaasahaarav meeskonnamäng, ühteviisi huvitav nii täiskasvanutele kui lastele, meestele ja naistele, kus on kasutusel pneumaatiline käsirelv (marker), mis tulistab värvikapslitega (pallikesed/kuulikesed), mis omakorda lähevad puruks põrgates kokku takistusega ja värvides seda.

On olemas kaks paintballi liiki: sportlik ja taktiline paintball. Taktilist paintballi mängitakse erinevatel väljakutel, põldudel, osaliselt täisehitatud territooriumidel ning ehitistes ja hoonetes. Taktilisel paintballil on kaks suunda, mis erinevad üksteisest eesmärkide ja ülesannete poolest: treening ja ajaviide.

Paintball ajaviiteks on just see, mida igaüks saab tellida paintballi klubist ja mängida oma sõprade või kolleegidega. Just paintballiga ajaviitena alustasid need, kes praegu pidevalt harrastavad nii sportlikku, kui ka metsa paintballi. Paintballi mängus tuleb täita kindel ülesanne , mis võib olla vaenlase lippu kätte saamine, kaitsepositsioonide piiramine, vaenlase üles otsimine ja hävitamine, jne.